Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA
GİZLİLİK POLİTİKASI
ROYAL CAPITAL INVESTMENT GİZLİLİK POLİTİKASI

ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e, müşterilerinin hem etkileşim ilişkisi sırasında hem de sonrasında gizliliğini, gizliliğini ve güvenliğini ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e’in sağlayabileceği en üst noktada sağlamak için seviyesini en iyi şekilde tutmaktadır.

Bir müşteri ROYAL CAPITAL INVESTMENT’’e kaydolduğunda, müşterinin kimliğini, yatırımını ve ticari hesaplarının güvenliğini doğrulamak için gerekli olan bazı özel bilgilerin ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e ile paylaşılmasına izin vermeyi onaylar. Bu bilgiler, müşterilerimizin ticaret tesislerinin güvenliğini sağlayan uluslararası kara para aklama yerleşkesine yönelik sıkı doğrulama prosedürlerimiz nedeniyle toplanır.

Müşterilerimiz kimlik bilgilerini doğru ve güncel olarak vermeyi taahhüt eder. Bunun yanı sıra gerçek isimleriyle üye olduklarını, kendileri için yatırım yaptıklarını ve hiçbir sebeple hile ve taklit ile ilgili herhangi bir davranış arayışı içinde olmadıklarını kesin olarak beyan ederler.

ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e’in veri toplaması; müşterilerin web sitesi ile etkileşim davranışları hakkında veri toplayan çerezlerin değiştirilmesine ek olarak, müşteriler tarafından talep üzerine beyan edilen verileri içerir. Müşteri veri toplama araçları, müşteri güvenliğinin sağlanması için kullanılır ve yalnızca ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e bünyesinde doğrulama, güvenlik ve gizlilik bakımından sorumlu personel ile paylaşılır.

ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e, müşterilerimizin veya eski müşterilerimizin yazılı izni olmaksızın, yasalarca veya hesapların korunması ve kişisel bilgilerin güvenliği için doğrulama analizi için gerekli olmadıkça, hiçbir tür özel veya gizli bilgiyi üçüncü şahıslara ifşa etmeyecektir.

Müşteriler, verdikleri bilgilerin tamamının veya bir kısmının ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e adına müşteri hesapları, ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e ve ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e adına ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e ile yapılan işlemler için ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e’e giriş yaparak kabul eder ve kullanılmasına izin verir. ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e’e ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e’in ürün ve hizmetleriyle gönüllü etkileşim vesilesiyle. Müşterilerin ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e ile olan tüm etkileşimleri ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e tarafından kaydedilecek ve ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e ile müşteri arasında herhangi bir anlaşmazlık çıkması durumunda kullanılacaktır.

ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e, müşterilerinin gizliliğini sağlamak için veri koruma prosedürlerini uygulamak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e, müşterilerin gizli bilgilerinin güvenlik korumasını sürdürmek için veri koruma politikasını güncelleyeceğini garanti eder.

ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e, bazen cfs veya finansal piyasa yatırımları hakkında bilgi vermek için telefon veya e-posta yoluyla müşterilerle iletişime geçebilir. Buna ek olarak, ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e, promosyonlar için benzersiz bilgiler sunmak üzere telefon veya e-posta yoluyla müşterilerle zaman zaman iletişime geçmeyi dört gözle bekleyebilir. Müşteriler kayıt sırasında kullanım koşullarını onayladıkları gibi kayıt olduklarında da bu tür iletişimi onaylarlar. Bir müşterinin, ROYAL CAPITAL INVESTMENT tarafından temasa geçilmemesini talep etmek için ROYAL CAPITAL INVESTMENT’e arama veya e-posta gönderme hakkı vardır.